yan-flüt-satın-al1. Yan flüt satın almaya gitmeden önce kesinlikle yan flüt hakkında bilgi toplamalısınız, internet üzerinden yan flütle ilgili siteleri ve sosyal medya hesaplarını ziyaret edip gerekli bilgileri toplamalısınız, en azından flüt almadan önce biraz daha bilinçli hareket edebilirsiniz.2. Yan flüt almaya karar verdikten sonra her ne kadar çok hevesli bile olsanız acele etmemelisiniz, yan flüt marka ve modellerini internet üzerinden araştırıp, ulaşabileceğiniz yan flüt kurslarından bilgi almalısınız bu süreçte sabırlı olmalısınız, bu araştırmalar sonucunda en azından almak istediğiniz bir kaç model belirleyebilirsiniz.

3. Almayı düşündüğünüz yan flüt modellerini belirledikten sonra yan flüt satan müzik mağazalarına gitmeden önce internetten fiyat araştırması yapmalısınız, fiyatları aşağı yukarı öğrendikten sonra müzik mağazalarına gitmelisiniz.4.Fiyatları öğrendikten sonra ilk gittiğiniz yan flüt mağazasından alışveriş yapacaksınız diye bir zorunluluk yok, bir çok müzik mağazasını gezerek size uygun şartları sağlayan, ilerleyen dönemlerde yan flütle ilgili sorun olursa ürünlerinin arkasında durabilecek bir müzik mağazasından alışveriş yapın, fiyat ilk  öncelik olmasa da kesinlikle fiyatları araştırın.

5.Bu arada müzik mağazasına giderken eğer bulabilirseniz yan flütten anlayan birini yanınıza alın, en azından flüdü deneyebilecek biriyle giderseniz flütü satın alma sırasında müzik aletinde bir hata varsa orada müdahale edebilirsiniz.

6.Ödeme yapmadan önce problem çıkması halinde iade edip edemeyeceğinizi, ürün konusunda destek verip vermediklerini öğrenmelisiniz.Şimdiden alacağınız yan flüdü güle güle kullanın.Ayrıca yan flüt hakkında telefonla bilgi almak isterseniz aşağıdaki kursları arayabilirsiniz.

Karşıyaka Yan Flüt Kursu
Bornova Yan Flüt Kursu
Gaziemir Yan Flüt Kursu 

Ayrıca yan flüt alacaklara tavsiyeler adlı diğer 2 yazımızı da aşağıdaki adreslerden okumanızı öneririz;

yan flüt satın alacaklara öneriler 1
yan flüt satın alacaklara öneriler 2